Drukuj

.:KRÓTKA HISTORIA FIRMY:.

 

Jesteśmy średnim zakładem ogólnobudowlanym Robert Frąckowiak siedzibom w Gnieźnie usytuowanej przy ulicy 3 maja 44. Nasza firma możne się pochwalić ponad 30-letnim stażem i doświadczeniem budowlanym na rynku pracy. Głównie nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu konstrukcjach dachowych, dekarstwem i blacharstwem budowlanym.

Mamy duże doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre i nowoczesne zaplecze techniczne. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i duże firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniamy fachową pomoc w doborze, zakupie i transporcie materiałów na budowę, pracujemy również z materiałem powierzonym przez klienta, jak i własnego zakupionego.

Gwarantujemy uczciwość (brak ukrytych opłat), terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych usług przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen rynkowych.


 

Zakres najważniejszych usług zakładu:

 

 


 Zapraszamy również do zapoznania sie z szerszą i bardziej dokładniejszą ofertą na usługi , , i .


  Nasza firma nie świadczy tylko usług na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego i Gniezna. Działamy bardzo prężnie w Poznaniu, Obornikach, Słupcy i Strzelna. Nasz zakład świadczy usługi w wielu pomniejszych innych miejscowościach, mieszczących się w granicach: 45/55 kilometrów od pierwszej stolicy Polski.